Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Bu şık mini Bluetooth® hoparlör çifti, dinleme deneyiminizi güçlendirecek 6W stereo ses sunan TWS teknolojisi sayesinde birbirine bağlanabilir. Micro-USB ile kolayca şarj edilebilen dahili pili sayesinde müziğinizi akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden üç saate kadar aktarın.

Taşınabilir ve ultra tasarımlı bu iki Bluetooth® hoparlör seti, favori çalma listelerinizi çalmak veya ahizesiz arama yapmak için her yerde size eşlik edecektir.

Taşınabilir Bluetooth® hoparlör seti - 2 x 3W - TWS teknolojisi
Pairable
Şarj edilebilir
“Eller serbest” mikro
Selfie kontrolü
Bluetooth® mesafesi: 10 m
Özerklik: 2 saat
Şarj süresi: 1 saat
Güç kaynağı: USB fişinde (dahil)

Malzeme: alüminyum
Önerilen markalama: serigrafi - lazer
Ø 1,2 x 1,4 ¨
GW: 4,3 oz li / c: 20 p / 85 oz
Karton: 40 p / 176,3 oz

TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...