Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

2023-2024 Ağustos Başlangıç Akademik Duvar Takvimi, Akademik Yıl Planlayıcısı, Yıl Ortası Takvimi, Minimalist Orange, Blue, Pink, Yellow Color

2023-2024 Ağustos başlangıç Akademik duvar takvimi, tüm yılı tek sayfada görmeniz için tasarlanmıştır. Fonksiyonel tasarımı ile sizi düzenli tutacak bu dikey formatlı yıllık planlayıcı, aynı zamanda modern görünümü ve hareketli sıcak renkleri ile mekanlarınıza keyifli bir görüntü oluşturacaktır.

Sizin için de farklı renkler, not almak için önemli bir ayraç ise bu takvim tam size göre. Her ay birbirinden farklı renkleriyle, not aldığınız planlarınızı aklınızda tutmayı kolaylaştıracaktır.

Bu planlayıcı, Ağustos 2023’ten Temmuz 2024’e kadar çalışır. Bir bakışta; randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günlerini, yıldönümlerini, tatilleri, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motive edici sözleri, fikirleri, önemli notlar, alışkanlık izleme, programlar, görevler ve daha fazlasını görebilirsiniz.
 
2023-2024 Academic Start Wall Planner Calendar

• Ağustos 2023 – Temmuz 2024
• 230 gr. mat kağıt
• Dikey format kağıt
• 35 x 50 cm (13,7x19,7.5 inc) boyut

Bu planlayıcı, pürüzsüz, kolay yazılabilir mat kağıt üzerine yüksek kaliteli dijital baskı ile üretilmiştir.

**Bu planlayıcı, resmi tatilleri veya özel tarihleri içermez.**
 
Planlayıcı, nakliye sırasında kağıdın hasar görmesini önlemek için bir silindir direk boru kartonu içinde teslim edilecektir. 2023-2024 Akademik Yılı Planlayıcısı, Yıl ortası Planlayıcı, 2023 Duvar Takvimi, 2024 Duvar Takvimi, Siyah Beyaz Renk, Büyük Kağıt Duvar Planlayıcı, Günlük, Haftalık, Aylık, Yıllık Planlayıcı, Okul Takvimi, Okul Planlayıcı, Planlayıcı Takvimi, İş Planlayıcısı, Hedef Planlayıcısı, Aile Takvimi, Okul Takvimi
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...