Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
2025 yılında her gününüzü kolayca planlamak ister misiniz? Üstüne yazılması kolay, ağır mat kağıda basılan bu 2025 duvar takviminin üç farklı boyutta satışı mevcuttur. Bu boyutlar; 35 x 50 cm (Orta Boy), 50 x 70 cm (Büyük Boy) ve 70 x 100 cm (Dev Boy)’ dur. Ebat seçimi çalışma alanınızın uygunluğuna ve sizin zevkinize kalmış!

Bu süper işlevsel, minimalist duvar takvimi, 2025 için tüm planlarınızı ve başarılarınızı bir bakışta görebilmeniz için tasarlandı. İleriye bakmak ve aynı anda geriye bakmak büyük bir motivasyondur. Bu takvimi kullandıkça motivasyonun gücünü hissedecek ve daha iyi odaklanacaksınız!

Bu planlayıcı takvim Ocak 2025’ten Aralık 2025’e kadar geçerlidir. Randevuları hatırlamak, yaklaşan etkinlikleri görmek, doğum günlerini kaçırmamak, yıldönümlerini hatırlamak, tatilleri işaretlemek, iş planları yapmak, toplantı zamanlarını işaretlemek, sınav tarihlerini işaretlemek, hedeflere odaklanmak, alışkanlık takibi, not almak günlük olaylar, son teslim tarihleri ve daha fazlası bir bakışta. Bunları görmek sizi rahatlatacak ve işinizi önemli ölçüde kolaylaştıracaktır.

ÖZELLİKLER
  • Ocak 2025 - Aralık 2025
  • Kolay yazılabilir beyaz mat kağıt
  • Siyah Beyaz renk baskı
  • Dikey format kağıt
BOYUTLAR
  • 35 x 50 cm (13,7 x 19,75 inç) boyut 240 gr. Mat kağıt
  • 50 x 70 cm (19,7 x 27,5 inç) boyut 240 gr. Mat kağıt
  • 70 x 100 cm (27,5 x 39,37 inç) boyut 140 gr. Mat kağıt
PAKETLEME
Takviminiz özenle rulo haline getirilir ve sağlam silindir bir tüp içinde size gönderilir.

2025 Yıllık Planlayıcı, 2025 Duvar Takvimi, Yıl Planlayıcı, Yıllık Duvar Takvimi, 2025 Duvar Planlayıcısı, 2025 Planlayıcı, 2025 Takvim, Aylık Planlayıcı, 2025 Year Planner, 2025 Wall Calendar, Monthly Planner, 2025 Wall Planner, 2025 Annual Planner
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...