Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
 • İsim *
  Ürün Üzerine Yazılacak İsimi Yazınız
 • Fotoğraf *
  Ürüne Eklenecek Fotoğrafı Yükleyiniz
  0/25
Planlanan Teslimat Süresi 12 Haziran Pazartesi

Anneler Gününe Özel Fotoğraflı Çerçeve - 10x15 Küçük Boy Siyah Renk

 • Ebat: 10x15 cm
 • Malzeme: Lamine
 • Renk: Siyah
Akıp giden zamanı yakalayın...
 
Anneler Gününe Özel Annenize özel olduğunu hatırlaacak özel tasarım bir fotoğraf çerçevesi hazırladık. Annenizin evinde veya ofisinde rahatlıkla kullanabileceği fotoğraf çerçevesi, annenize yıl boyu sizi hatırlatacak özgün bir hediye seçeneği aynı zamanda...
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?