Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
  • İsim *
    Ürün Üzerine Yazılacak İsimi Yazınız
  • Fotoğraf *
    Ürüne Eklenecek Fotoğrafı Yükleyiniz
    0/1
Planlanan Teslimat Süresi 26 Temmuz Cuma

Babalar Gününe Özel Vintage Fotoğraflı Canım Babam Kupa ve Çerçeve Hediye Kutusu - Ahşap Rengi

 
Babalar Gününe Özel Babanıza özel olduğunu hatırlaacak özel tasarım bir hediye kutusu hazırladık. Babanızın evinde veya ofisinde rahatlıkla kullanabileceği fotoğraf çerçevesi ile kupa bardak, babanıza yıl boyu sizi hatırlatacak özgün bir hediye seçeneği aynı zamanda...
 
Paket İçindekiler:
  • 1 Adet Kişiye Özel Kupa
  • 1 Adet Kişiye Özel 10x15cm Lamine Çerçeve
Çerçeve Renk: Siyah
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...