Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Eylül Başlangıç 2023-2024 Akademik Takvim, Boho Renk, Akademik Planlayıcı Takvim, Akademik Duvar Takvimi, Aylık Planlayıcı Takvim, 2023-2024 Academic Wall Calendar, Academic Year Planner, Monthly Planner, Boho Color September Start


2023-2024 Eylül başlangıcı Akademik duvar takvimi, tüm Akademik yılı tek sayfada görebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Minimalist ve fonksiyonel tasarımıyla bir yıl boyunca düzenli kalmanızı sağlayacak faydalı bir takvim. Ayrıca doğadan esinlendiğimiz boho renkleriyle ofisinize ya da çalışma alanınıza sade ve doğal görünüm katacaktır.

Bu planlayıcı, Eylül 2023’ten Ağustos 2024’e kadar devam eder. Bir bakışta; randevuları, yaklaşan etkinlikleri, doğum günlerini, yıldönümlerini, tatilleri, diğer önemli günleri, iş planını, toplantıları, sınavları, yapılacakları, hedefleri, motive edici alıntıları, fikirleri, önemli notları, alışkanlık takibini, programları, görevleri ve daha fazlasını görebilirsiniz.
  • Eylül 2023 - Ağustos 2024
  • Yatay Formatlı Kağıt
  • 240gr. mat kağıt - 50 x 70 cm (19,7 x 27,5 inç) boyut
Bu planlayıcı, pürüzsüz, yazılabilir mat kağıt üzerine yüksek kaliteli dijital baskı ile üretilmiştir.

**Bu planlayıcı, resmi tatilleri veya özel tarihleri içermez.**

Planlayıcı, nakliye sırasında kağıdın hasar görmesini önlemek için bir silindir direk boru kartonu içinde teslim edilecektir.
 
Eylül Başlangıçlı Akademik Takvim, Üstüne yazılabilir takvim, 2023 - 2024 Akademik Yılı Planlayıcısı, Yıl ortası Planlayıcı, 2023 Duvar Takvimi, 2024 Duvar Takvimi, Aylık Planlayıcı Takvim, Yıllık Planlayıcı Takvim, Öğretmen Takvimi, Öğrenci Takvimi, Aile Takvimi, Ev için Planlayıcı Takvim, Antrasit, Camel, Yeşil, Açık Gri Renkler, Renkli Geometrik Şekiller, 2023-2024 Academic Wall Calendar, 2023-2024 Academic Year Planner, Mid-Year Planner, Business Planner, School Planner, Family Annual Plan Schedule, School Full Year Calendar, School Season Start Calendar, Planner Calendar for Student, Planner Calendar for Teacher, Organizer Calendar, Minimalist Shapes, Anthracite Gray, Camel, Green, Light Gray, September Start Academic Calendar, the write-on calendar, Writable Calendar, Overwrite Calendar Akademik Duvar Takvimi, 2023-2024 Akademik Takvim, 2023-2024 Ara Takvim, Yıl Ortası Takvimi, Minimalist Takvim, Akademik Başlangıç, Eylül Başlangıç Takvim, Okul Takvimi, Academic Wall Calendar, Academic Year Planner, September Start Calendar, Yıllık Planlayıcı Takvim, Boho Color Calendar
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...