Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA
 • Bayan İsmi *
  Ürün Üzerine Yazılacak Bayan İsmini Yazınız
 • Erkek İsmi *
  Ürün Üzerine Yazılacak Erkek İsmini Yazınız
Planlanan Teslimat Süresi 25 Temmuz Perşembe

Sevgililere Özel İsimli Aşk Kupa Bardak

Mağazamıza hoşgeldiniz. Çok çeşitli ve birbirinden farklı harika tasarımlarla ürettiğimiz, yüksek kalite baskılı kupalarımızı, tüm aradıklarınızı karşılayacak özelliklerde sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizi kişiselleştirerek kendinize ait hale getirebilir veya Sevdiğiniz için mükemmel bir özel hediye oluşturabilirsiniz. Bu kupalar Sevdiğiniz için yeni yıl hediyesi, doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi olabilirken, içimden geldi hediyesi olabilir. 

Bir süre kullanılıp sonrasında bir kenara kaldırılan alışılmış, klasik hediyelerin dışında kalıcı ve özel bir hediye olabilen özel tasarım bu kupalar, sevdiklerinizin çay ve kahve saatlerinde yüzlerinde sıcacık bir tebessüm oluşturacak ve daima sizi hatırlatacaktır.
 
Ürün Özelikleri:

 • Kupa yüksekliği: 9,5 cm
 • Çapı:8,5 cm
 • Malzeme: Kupa Bardak Seramik malzemeden üretilmiştir.
 • Kupanın her iki yüzünde de baskı bulunmaktadır.
 • Kupa Bardak ürünlerimiz için hediye paketi yapılmaktadır.
 • Kupalarımız kargoda kırılmaması için özenle ambalajlanıp kargoya verilmektedir.

Yıkama Talimatı:
 
 • Diğer kupalara göre yıkama dayanıklılığı çok yüksektir.
 • Kupa bardak üzerindeki baskı 40 - 80 derecede yıkamaya dayanıklıdır.
 • Baskının aynı kalitede uzun süre kalabilmesi için ELDE YIKANMASI önerilir.
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...