Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Gel Benimle Kupa, Motorlu Kurbağa Kupası, Eğlenceli Kupa


Ürün Özellikleri
  • Kupa Yükseklik: 9,5 cm
  • Kupa Çapı: 8,5 cm
  • Malzeme: Seramik malzemeden üretilmiştir.
  • Kupanın her iki tarafına baskı yapılmaktadır.
  • Koruma: Kupalar kargoda kırılmaması için özenle ambalajlanıp kargoya verilmektedir.
Yıkama Talimatı:
  • Diğer kupalara göre yıkama dayanıklılığı çok yüksektir.
  • Kupa bardak üzerindeki baskı 40-80ºC’de yıkamaya dayanıklıdır.
  • Kupa üzerindeki baskının aynı kalitede uzun süre kalabilmesi için ELDE YIKANMASI önerilir.

“Gel benimle?” kupası, sevgilisini ya da arkadaşını gezmeğe davet eden gezgin bir kurbağayı temsil etmektedir. Gel benimle, gidelim buralardan diyen bu motorlu sevimli kurbağayı kim reddedebilir ki? Şaka bir yana, birbirinden eğlenceli kurbağa çizimleri ve mesajlarıyla hazırlanan bu kupalar sevdiklerinize harika bir hediye olarak hazırlanmıştır. Sevgililer gününde sevgiliniz için eğlenceli bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Sevdiğiniz bir arkadaşınız için doğum günü hediyesi olabilir. Ya da bir yakınınıza içimden geldi hediyesi olabilir. Yeni işe başlayan birine ofis hediyesi de olabilir. Unutmayın bir kupa her zaman geçerli, kullanışlı ve özel bir hediyedir.
 
Kupa Bardak, Baskılı Kupa, Hediye Kupa, Çapkın adam kupa, Sevgiliye Kupa, Sevgililer Günü Hediyesi, Gezgin adam Kupa, Motorlu Kupa, Gidelim buralardan kupa, Erkek için hediye, Kız için Hediye, Kadın için Hediye, Gel benimle Kupa
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...