Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA

Seni Seviyorum Kupa, Pankartla Aşkını İlan Eden Kurbağa Kupası, İlan-ı Aşk Kupası


Ürün Özellikleri
  • Kupa Yükseklik: 9,5 cm
  • Kupa Çapı: 8,5 cm
  • Malzeme: Seramik malzemeden üretilmiştir.
  • Kupanın her iki tarafına baskı yapılmaktadır.
  • Koruma: Kupalar kargoda kırılmaması için özenle ambalajlanıp kargoya verilmektedir.
Yıkama Talimatı:
  • Diğer kupalara göre yıkama dayanıklılığı çok yüksektir.
  • Kupa bardak üzerindeki baskı 40-80ºC’de yıkamaya dayanıklıdır.
  • Kupa üzerindeki baskının aynı kalitede uzun süre kalabilmesi için ELDE YIKANMASI önerilir.

“Seni Seviyorum” kupası, pankartla aşkını ilan eden bir kurbağayı temsil etmektedir. Sokak ortasında pankarta Seni Seviyorum yazarak aşkını ilan eden bir kurbağayı kim reddedebilir ki? Şaka bir yana, birbirinden eğlenceli kurbağa çizimleri ve mesajlarıyla hazırlanan bu kupalar sevdiklerinize harika bir hediye olarak hazırlanmıştır.Sevgililer gününde sevgiliniz için eğlenceli bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Sevdiğiniz bir arkadaşınız için doğum günü hediyesi olabilir. Ya da bir yakınınıza içimden geldi hediyesi olabilir. Yeni işe başlayan birine ofis hediyesi de olabilir. Unutmayın bir kupa her zaman geçerli, kullanışlı ve özel bir hediyedir.
 
Kupa Bardak, Baskılı Kupa, Hediye Kupa, Kişiye Özel Kupa, Sevgiliye Kupa, Sevgililer Günü Hediyesi, Aşkını ilan eden Kupa, İlan-ı Aşk Kupası, Masajlı Kupa, Erkek için hediye, Kız için Hediye, Kadın için Hediye, Seni seviyorum Kupa
TESLİMAT
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.bialdim.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...